Ödeme ve Teslimat

Tüm Şiparişlerde:
Ürünlerimizin tamamının belirtilen teslim tarihleri evvelinde üretilmeleri durumunda Daha erken teslim edilme imkanları vardır..

 

Ürün teslimatı sadece alıcıya veya alıcının belirttiği diğer bir kişiye yapılmaktadır.
Gönderinin doğru kişiye ve zamanında teslim edilebilmesi için teslimat yeri ve telefon numarasını doğru şekilde verdiğinizden emin olun.
- Önceki siparişlerinizi ve mevcut siparişlerinizin durumlarını sipariş takip kısmından görebilirsiniz.

Kargo Siparişleri (Türkiye Geneli)

Hazır malzemeli(Suntalem, malamın vb.) ürünlerimizde İstanbul içi 7 iş günü, İstanbul dışı ise 7 iş günü + Sevkiyat / Kargo Süreci
- Özel İşlerinizde(cilalı, masif, MDF üzeri boya/kaplama, koltuklarda hakiki deri döşeme vb.) siparişlerinizde İstanbul içi 7 ila 25 (sipariş yoğunluğuna bağlıdır.) Gün arası, İstanbul dışı ise Üretim + Kargo sürecidir. Üretim Sürecin de Müşterilerimiz aşama aşama bilgilendirilebilir.
- Sitemiz gerek duyduğunda daha hızlı veya daha güvenli gönderimde bulunmak amacıyla kargo firması değişikliği yapabilir.
- Müşteri memnuniyeti nedeniyle yapılan değişiklik için ek bir ücret talep edilmez.

TAMİR

 

1-"Garanti kapsamı dışında kalan durumlar" maddeleri arasında yer alan maddelere uygun tüm durumlarda www.ofismobilyamt.com yapılacak tüm tamir masrafları veya değiştirilecek tüm parça, modül ve aksesuarların masraflarını ilgili müşterisinden tahsil eder.

GARANTİ

1-Garanti süresi fatura tarihinden itibaren başlar ve 2 ( iki ) yıldır.
2-Ürün/ürünlerin garanti süresi içerisinde malzeme, işçilik, montaj hatalarından dolayı arızalanması halinde; işçilik masrafı ve değiştirilen parça bedeli talep edilmeksizin tamiri yapılacaktır.
3-Garanti belgesi ile ilgili çıkabilecek sorunlar için, Sanayi ve Ticaret Bakanlığı, Tüketicinin ve Rekabetin Korunması Genel Müdürlüğü' ne başvurulabilir.

Garanti Kapsamı Dışında Kalan Durumlar

1- Ürün/ürünlerin (gerekli ise) yapılan montajında yetkili olmayan ikinci bir montaj ekibinin işin teslim sürecinde bulunması, ahşap ürünlerin aşırı nemli veya sıcak ortamda kullanılması, ürünün amacı dışında kullanılması, doğal afetlerden kaynaklanan hasar ve arıza sayılabilecek durumlarda Ürün/ürünler garanti kapsamı dışındadır.

 

2- Firmamızın bilgisi olmadan ürüne müdahale edilmesi, tamir edilmeye çalışılması, veya parça değiştirilmesinden kaynaklanan hasar ve arızalar, Ürünlerin tavsiye edilen temizlik maddeleri dışında kalan maddelerin kullanılarak istenmeyen bir sonuç elde edilmesi, kapak, kulp, aksesuar, askılık, cam/cam tabla, kabin, ön panel, menteşe, vb. tüm aksamların çizilmesi, kırılması veya bozulması, zamanla ve kullanımla oluşabilecek eskime, yıpranma ve kirliliğin oluşturacağı sıkıntılar ürün/ürünleri garanti kapsamı dışında bırakır.

 

3- Ürünün tamir sürecindeki her türlü kar, zarar, iş ve pazar kaybı ile netice zararları ve mali sorumlulukları kabul edilemez. Bu kayıplar ile ilgili www.ofismobilyamt.com' un hiç bir sorumluluğu olmayacaktır.

 

4- Yukarıda belirtilen garanti kapsamı dışında kalan durumlar maddeleri, temel garanti haklarıdır. Yazılı yada sözlü açık veya zımni başka herhangi bir garanti verilmemektedir. Ürünlerin tanıtım veya kullanım kılavuzunda belirtilen dışında herhangi bir amaca uygun olduğu konusunda garanti verilmemektedir.


LiveZilla Live Chat Software